درباره ما

درباره ما

گروه صعود از سال ۱۳۸۵ کار خود را در شهر رشت با تیمی مجرب و متخصص در زمینه برنامه نویسی تحت وب اغاز نمود و با نام های الماس و چت فارسی با تجربه بیش از ۱۱ سال در زمینه برنامه نویسی با انجام هزاران پروژه برنامه نویسی تحت وب همچنان با قدرت بیشتر به کار خود ادامه میدهد. گروه صعود از سال ۱۳۹۵ به نام شرکت فن پردازان پیشرو صعود تغییر نام و بصورت اختصاصی و ویژه خدمت رسانی می کند.
این شرکت در حال حاظر از افراد متخصص در شهرهای رشت – شیراز – کرمانشاه – تهران و کرج تشکیل شده است و همچنان از علاقه مندان با تجربه از سایر شهرهای ایران به صورت پروژه ای همکاری به عمل می آید.

پشتیبانی حرفه ای ۲۴ ساعته
محافظت در برابر حملات
قابلیت اطمینان بالا
سرورهای سریع و قدرتمند
تکنولوژی برتر
امنیت بالا
آپ تایم بالا
میزبانی تخصصی وردپرس

صداقت شاید ساده‌ترین و مهم‌ترین رکن باشد. منظور از صداقت اعتقاد و باورداشتن به محصولی که می‌فروشیم و نیز توجه به منافع جانب مشتری است، بنابراین باید به انجام کاری بپردازیم که خود در قامت یک مصرف‌کننده به آن اعتقاد و باور داریم. پس به دور از دام غرور و تکبر، ابتدا مطمئن می شویم که محصولمان، بهترین است. مادامی که اعتقادی قاطع به کار خود نداشته باشیم، موفقیتی قطعی نیز بدست نخواهیم آورد.

خدماتی که ما ارائه میکنیم مشاوره و طراحی و پیاده سازی انواع برنامه ها از جمله تحت وب و کلیه نرم افزارهای کامپیوتری و کلیه کارهای گرافیکی می باشد.

ما از نظرات، پیشنهادات و انتقادات استقبال می کنیم چون جلب رضایت مشتری، جز با دریافت نظرات و شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما ممکن نیست. پس بر ما منت نهاده و پس از مطالعه مطالب و بررسی سرویس های ارائه شده ما را از نظرات خود بی‌نصیب نگذارید.